• Wpisów: 29
  • Średnio co: 38 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 23:38
  • Licznik odwiedzin: 4 704 / 1163 dni
 
muminek1234
 
Dzień doberek!
A więc dzisiaj pozwoliłam sobie odpocząć i nie iść do szkoły, bo skoro i tak mam poprawione wszystkie zagrożenia to co mi szkodzi :3 No i tak właśnie. Mam iść z mamą na zakupy zaraz i potem do naprawy z jej telefonem, a potem z chłopakiem i dzieckiem. Mój synek nazywa się Nikodem, ma rok i no to chyba tyle jak na razie o Nim :) Nienawidzę tego tematu, więc jak na razie tyle informacji musi Wam wystarczyć. Ale kiedyś na pewno opowiem wszystko o sobie, swojej przeszłości i o synku :)
Jestem z siebie taka zadowolona, że dałam radę mimo, że często leżę w szpitalach przez to moje chore serce itd no i jakoś daję radę :)  
8.jpeg


W sumie to czuję się jak gruba świnia :) I stwierdziłam, że muszę schudnąć, bo mam 164cm wzrostu, a ważę 58kg, a chcę ważyć 50 jak na razie :) No dzisiejszy dzień nie za bardzo mi wyjdzie już, bo zjadłam 3 kanapki z masłem i truskawki ze śmietaną :) Ale w sumie dziś jak tak stanęłam na wagę i zobaczyłam się w lustrze to stwierdziłam, że muszę schudnąć i będzie idealnie :) Będę piękna <3 Od jutra będę liczyć kalorie jak dawniej i będę jadła tylko 600 dziennie :) Idealnie :)

Nie możesz dodać komentarza.